CPF0201B20KE1
MFR.Part #
CPF0201B20KE1
JLCPCB Part #
C3963824
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS