CPF0201B28K7E
MFR.Part #
CPF0201B28K7E
JLCPCB Part #
C4169178
Description
-55℃~+155℃ 28.7kΩ 30mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS