H82K15DZA
MFR.Part #
H82K15DZA
JLCPCB Part #
C3542230
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS