CPF0201B215RE1
MFR.Part #
CPF0201B215RE1
JLCPCB Part #
C4156989
Description
-55℃~+155℃ 215Ω 30mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS