CPF0805B20KE1
MFR.Part #
CPF0805B20KE1
JLCPCB Part #
C2079054
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 20kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS