RC0201JR-07820RP
MFR.Part #
RC0201JR-07820RP
JLCPCB Part #
C6750818
Description
-55℃~+125℃ 50mW 820Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS