CPF0201B19K6E
MFR.Part #
CPF0201B19K6E
JLCPCB Part #
C4276403
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS