T9AS1D24-24
MFR.Part #
T9AS1D24-24
JLCPCB Part #
C1565610
Package
Plugin,27.4x32.5mm
Description
-55℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 15ms 15ms 24V 277V@AC 30A AgSnO2 插件,27.4x32.5mm Power Relays ROHS