CPF0201B130RE
MFR.Part #
CPF0201B130RE
JLCPCB Part #
C4158818
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS