CFR50J750R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CFR50J750R
JLCPCB Part #
C1377136
Package
Plugin
Description
-450ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 750Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS