SR03700006800KR500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SR03700006800KR500
JLCPCB Part #
C19486085
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 500mW 680Ω Metal Film Resistor ±10% ±250ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS