CFR50J150R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CFR50J150R
JLCPCB Part #
C1367796
Package
Plugin
Description
-450ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 150Ω 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS