CRGP2010F820K
MFR.Part #
CRGP2010F820K
JLCPCB Part #
C2082876
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 400V 820kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS