CFR200J2K7
MFR.Part #
CFR200J2K7
JLCPCB Part #
C1391721
Description
-450ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.7kΩ 2W Carbon Film Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS