CFR200J27K
MFR.Part #
CFR200J27K
JLCPCB Part #
C1391727
Description
-450ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 27kΩ 2W Carbon Film Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS