H4604KBYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4604KBYA
JLCPCB Part #
C1411754
Package
Plugin
Description
500mW 604kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS