FLCY50K000B
MFR.Part #
FLCY50K000B
JLCPCB Part #
C3572627
Description
-25℃~+155℃ 250mW 50kΩ ±0.1% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS