CFR16J56K
MFR.Part #
CFR16J56K
JLCPCB Part #
C3501979
Description
-450ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 56kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS