CFR100J560K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CFR100J560K
JLCPCB Part #
C1386564
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ -700ppm/℃~0ppm/℃ 1W 560kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS