CFR100J22R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CFR100J22R
JLCPCB Part #
C1385867
Package
Plugin
Description
-450ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 22Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS