CBT50K2K7
MFR.Part #
CBT50K2K7
JLCPCB Part #
C3443492
Description
-55℃~+125℃ -600ppm/℃~+200ppm/℃ 2.7kΩ 500mW ±10% 插件 Through Hole Resistors ROHS