CBT50K100K
MFR.Part #
CBT50K100K
JLCPCB Part #
C1400966
Description
-55℃~+125℃ -600ppm/℃~+200ppm/℃ 100kΩ 500mW Carbon Composition Resistor ±10% 插件 Through Hole Resistors ROHS