H811RDCA
MFR.Part #
H811RDCA
JLCPCB Part #
C1405096
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS