CBT25J1R0
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CBT25J1R0
JLCPCB Part #
C3538494
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ -700ppm/℃~+400ppm/℃ 1Ω 250mW Carbon Composition Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS