C3A1R1JT
MFR.Part #
C3A1R1JT
JLCPCB Part #
C1404424
Description
-55℃~+200℃ 1.1Ω 3W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS