C3A9R1JT
MFR.Part #
C3A9R1JT
JLCPCB Part #
C1404391
Description
-55℃~+200℃ 3W 9.1Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS