BMC1HY0060AN
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
BMC1HY0060AN
JLCPCB Part #
C6470849
Package
0201
Description
1 350mΩ 60Ω@100MHz 0201 Ferrite Beads ROHS