SQMR515KJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SQMR515KJ
JLCPCB Part #
C1364985
Package
Plugin
Description
-55℃~+250℃ 15kΩ 5W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS