CRGV2512F73K2
MFR.Part #
CRGV2512F73K2
JLCPCB Part #
C4166673
Description
-55℃~+125℃ 1W 73.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS