3631B101LL
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3631B101LL
JLCPCB Part #
C17556726
Package
SMD,12.7x12.7mm
Description
1.1A 100uH 220mΩ ±10% SMD,12.7x12.7mm Power Inductors ROHS