3613C151K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3613C151K
JLCPCB Part #
C1333886
Package
1812
Description
105mA 150uH 40@796kHz 5MHz 9Ω ±10% 1812 Inductors (SMD) ROHS