3560200KFT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3560200KFT
JLCPCB Part #
C4150285
Package
4527
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 6W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS