RLW73B2FR018TD
MFR.Part #
RLW73B2FR018TD
JLCPCB Part #
C6650030
Package
0612
Description
-55℃~+155℃ 18mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS