35505R1FT
MFR.Part #
35505R1FT
JLCPCB Part #
C2095642
Package
4320
Description
-55℃~+155℃ 300V 5.1Ω 5W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 4320 Chip Resistor - Surface Mount ROHS