354027RFT
MFR.Part #
354027RFT
JLCPCB Part #
C2095840
Description
-55℃~+155℃ 250V 27Ω 4W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS