3540200KFT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3540200KFT
JLCPCB Part #
C2096204
Package
2816
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 250V 4W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS