RP73PF1E3K83BTDF
MFR.Part #
RP73PF1E3K83BTDF
JLCPCB Part #
C2145833
Description
-55℃~+155℃ 3.83kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS