3540300KFT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3540300KFT
JLCPCB Part #
C2095868
Package
2816
Description
-55℃~+155℃ 250V 300kΩ 4W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS