3540160KFT
MFR.Part #
3540160KFT
JLCPCB Part #
C4220905
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 4W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS