354033RJT
MFR.Part #
354033RJT
JLCPCB Part #
C2095375
Description
-55℃~+155℃ 250V 33Ω 4W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS