35224K3FT
MFR.Part #
35224K3FT
JLCPCB Part #
C2079626
Description
-55℃~+155℃ 250V 3W 4.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS