AC2512FK-7W590RL
MFR.Part #
AC2512FK-7W590RL
JLCPCB Part #
C5546792
Description
-55℃~+155℃ 2W 590Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS