352222KJT
MFR.Part #
352222KJT
JLCPCB Part #
C2088874
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 250V 3W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS