350222KJT
MFR.Part #
350222KJT
JLCPCB Part #
C2083907
Description
-55℃~+155℃ 200V 22kΩ 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS