H4P154KDCA
MFR.Part #
H4P154KDCA
JLCPCB Part #
C1409257
Description
-55℃~+155℃ 154kΩ 1W Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS