352222KFT
MFR.Part #
352222KFT
JLCPCB Part #
C2079481
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 250V 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS