350222KFT
MFR.Part #
350222KFT
JLCPCB Part #
C4018000
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS