3522200KFT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3522200KFT
JLCPCB Part #
C2079476
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 250V 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS