352212KFT
MFR.Part #
352212KFT
JLCPCB Part #
C4319690
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS