352215KJT
MFR.Part #
352215KJT
JLCPCB Part #
C2079632
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 250V 3W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS